PETROL-HAWEN

 

MENU

Strona główna
Nagrody
Referencje
Od firm
Media o Nas
Dotacje z UE
Praca
Ogłoszenia

O Firmie

PPHU PETROL-HAWEN

        Firma "Petrol-Hawen" jest największym prywatnym operatorem branży paliwowej północnej części wielkopolski. Działalność prowadzi od 1990 roku w dziedzinie hurtowego i detalicznego handlu paliwami. Skala obrotu sytuuje firmę w gronie największych przedsiębiorstw Wielkopolski. Hurtownia paliw znajduje się w Wałczu z bocznicą kolejową o pojemności magazynowej 1 tyś. ton. Jej odbiorcami są klienci głównie z północnej części wielkopolski, a także z województwa zachodniopomorskiego. 

        Petrol-Hawen dynamicznie rozwija sieć stacji detalicznych. Aktualnie posiada 6 tego typu placówek. W listopadzie 2004 roku uruchomiona została nowoczesna i kompleksowo wyposażona stacja paliw o nazwie "Rondo" (na Osiedlu Górnym) w Pile przy ulicy Wojska Polskiego. Dumą naszej firmy jest stacja paliw RTC Ruda położona przy trasie krajowej E10 w Rudzie koło Wyrzyska funkcjonująca w barwach BP. Kolejną naszą placówką jest stacja paliw w barwach BP malowniczo położona w Łowiczu Wałeckim koło Mirosławca na trasie krajowej E-10. Kolejną stacją BP jest stacja w Wągrowcu. Przedstawicielem PKN Orlen jest w naszej sieci stacja patronacka w Pile przy Urzędzie Celnym na ulicy Przemysłowej 23 (trasa E-11).

        Oferujemy produkty tylko ze sprawdzonych źródeł jakimi są Grupa Lotos S.A. i PKN Orlen. Prowadzimy systematyczne wewnętrzne kontrole na naszych stacjach. W dowód za wysoką jakość oferowanych przez nas paliw otrzymaliśmy certyfikat "WIELKOPOLSKA JAKOSC". Firma od wielu lat plasuje się w czołówce wielu rankingów, takich jak "Diamenty Forbesa" czy też w rankingu 100 największych firm wielkopolski.

Na dzień 1 stycznia 2013 roku firma zatrudnia ponad 80 osób.

Mapa serwisu    Polityka prywatności    2007 Copyright © Petrol-Hawen    e-mail: admin@petrolhawen.pl    Ostatnia aktualizacja: 2012-12-10